Cumhur İttifakı Bu Ülkenin Ortak Bekasıdır
Atakan TAŞUR

Atakan TAŞUR

Cumhur İttifakı Bu Ülkenin Ortak Bekasıdır

01 Mart 2019 - 10:43

Değerli yarımada gazetesi okuyucuları ve ATAKAN TAŞUR' takipçileri herkese sevgi ve selamlarımı yolluyorum. 31 Mart seçimleri yaklaşırken tüm çalışmalar ülkemizde hızlı bir şekilde ilerlemektedir.  

Hainlerin ekmeğine yağ sürercesine Hain odaklarla aynı çizgide görülerek ittifak yapan siyasi partilere karşın CUMHUR İTTİFAKI, bu ülkenin bölünmez bütünlüğünün en büyük ve en somut göstergesidir. Başkan Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN ile MHP Genel Başkanı Sayın DEVLET BAHÇELİ' nin ittifaktaki bu bölünmez tutumu ve göstermiş oldukları engin ve sert duruşları birçok kesime ve hainlere büyük korku ve anlam vermektedir.

Cumhur İttifakı Millet Aklı seçim sloganı ile çıkılmış bu kutlu davada Başkan Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve MHP Genel Başkanı Sayın DEVLET beye  en derin saygı ve şükranlarımı iletmekdeyim.

Cumhur İttifakı bu ülkenin en büyük bekasıdır. ülkemiz üzerine oynanan oyunları, milletimiz ve cocuklarımızın üzerine kurulan kara senaryoları, topraklarımıza erişmek isteyen islam düşmanlarını, devletimizin bölünmesini ve yıkılmasını isteyen dış güçleri bertaraf etmenin adıdır CUMHUR İTTİFAKI

31 Mart seçimlerininde aydınlık güneşin doğması ve ülkemizin her daim huzurlu olmasını canı gönülden temenni ediyor kıymetli TÜRK milleti ve ordusuna saygı ve selamlarımı iletiyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar