Mutlu Bayramlar...
Atakan TAŞUR

Atakan TAŞUR

Mutlu Bayramlar...

04 Haziran 2019 - 13:24

Bayramlar insanların kucaklaştığı, dargınların barıştığı, zenginin fakirle yardımlaştığı, yaşlıların, yetimlerin, öksüzlerin hatırlandığı kutsal günlerimizdir. Bu kutsal günlerimizde bizlere bu hüzünleri yaşatan müfterileri, bu mübarek günlerin hürmetine, Cenab-ı Hakk'ın hidayete kavuşturmasını dilerim. Son günlerde üzücü sebepler olan sehitlerimiz var , terör nedeniyle babalarını, annelerini, evlatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan sabır diliyorum. Eski bayramları artık mumla arıyor olduk eskiden huzurumuz aile düzenlerimiz vardı saygı hoşgörü üst seviyede idi. Ramazan ayını şükür bitirdik Allah herkesin oruçlarını ibadetlerini zekâtlarını kabul etsin. Cenab-ı Hakk bir an önce İslam'ın sevgi ve kardeşliğini ülkemize hakim kılsın, milletimizin bayram sofralarında sevgi, muhabbet, neşe ile buluşmasını nasip eylesin. yerine getiren dindaşlarımızı kutlarım. Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, milletçe huzur ve barış içinde nice bayramlarda birlikte olmayı Allah'tan niyaz ederim.

Bayramlar, milletlerin çeşitli vesilelerle toplumsal coşkularını, sevinçlerini, mutluluklarını, ulusal birlikteliklerini güçlendirmek için vesile kıldıkları kutlamalardır.

Türk milleti de;  var oluşundan bu yana birçok bayramı kendi kültürüne, inancına ve milli değerlerine uygun şekilde yaşamakta ve yaşatmaktadır.

Türkiye, Türk Milletinindir!

Bu toprakları “vatan” kılan ecdadımızın mirası, kendi vatanına hayrı dokunmamış hainlerin ve hayırsızların sığınma yeri olamaz. Buna asla izin veremeyiz!

Bu mübarek günde herkes iyi bilmelidir ki, Türk Milletine kendisinden başka dost yoktur!

Yüce Türk Milleti’nin ve gerçek Müslümanların; sevginin, sevincin, mutluluğun, huzurun hakim olduğu gerçek Bayramlara erişmesini gönülden diliyor, bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramını kutluyorum.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar