Biraz dikkatli olalım Sayın Ekrem Oran?
Gökhan Çelik

Gökhan Çelik

Biraz dikkatli olalım Sayın Ekrem Oran?

19 Mart 2020 - 22:27

Lafın sonunu başta söylemek istiyorum ve Çeşme Belediye Başkanı Sayın Ekrem Oran’ı Çeşme’nin Belediye Başkanı ve Çeşme halkının temsiline yetkili olduğunu hatırlatarak Devlet Adamı sorumluluğu ve ciddiyetine davet ediyorum.  


Dünya da ve ülkemizde büyük bir endişe yaratan Koronavirüs salgını gittikçe şiddetini arttırırken, başta Sağlık Bakanımız olmak üzere bütün yetkililer işin ciddiyeti ile kimseyi panik ve endişeye sokmayacak şekilde dikkatle konuşurken ne yazık ki Çeşme Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Oran vatandaşlarımızı panik ve endişeye sevk edecek son derece talihsiz bir açıklama yapmıştır. 


Sayın Ekrem Oran’ın yer ve firma ismi vererek yaptığı bu tamamiyle doğruyu yansıtmayan talihsiz açıklaması Devlet ciddiyetinden uzak, gereksiz, esnafı, turizmciyi, iş insanlarını ve Çeşme halkını zora sokan ve son derece vicdani sorumluluktan uzak bu açıklama konusunda Çeşme de yaşayan bir vatandaş olarak kınadığımı ve bundan sonra ki süreçte Devlet ciddiyeti ile biraz daha dikkatli olmaya davet ettiğimi bilmesini isterim. 


Yaptığı açıklama büyük bir hatadır. Çeşme de yaşayanların aklını bulandırmış ve bir korku atmosferi oluşmasına sebep olmuştur sayın belediye başkanı. Bu tarz korku atmosferine yol açacak açıklamalar inanın Koronavirüsden daha tehlikelidir. 


Lütfen dikkatli olalım lütfen...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar