Bülent Arınç AKP'nin MHP'lileşmesine Karşıymış...
Gökhan Çelik

Gökhan Çelik

Bülent Arınç AKP'nin MHP'lileşmesine Karşıymış...

25 Kasım 2017 - 01:40


Habertürk Tv ‘de program yapan Kübra Par benim şuan siyasi röportajlar yapan televizyoncular arasında en çok takdir edip, ilgi ile de takip ettiğim isim. 23 Kasım günü program konuğu “FETÖ Sempatizanı” olduğunu inkar etmeyen ve program boyunca da satır aralarında FETÖ’ yü aklamaya çalışan Bülent Arınç’tı.


Dedesi Kurtuluş Savaşı yıllarının büyük hainlerinden biri olan bu şahış programda şöyle bir cümle kullandı. “AK Parti MHP’lileşmemeli. Benim MHP’nin anladığı anlamda milliyetçiliğe, MHP’ nin arzu ettiği anlamda Türkçülüğe itirazım var” dedi.


2002 sonrası AKP iktidarıyla beraber FETÖ denilen terör örgütünün bu kadar büyümesinde ki en büyük pay sahiplerindendir bu şahıs. Bir numaralı Türk ve Ülkücü düşmanıdır. Ve ben Melih Gökçek’in yalancısıyım (Böyle bir iddia ortaya atmıştı Melih Gökçek) 15 Temmuz başarılı olsaydı darbenin de Başbakanı’ dır bu şahıs.  


Bu açıklamalarıyla ve İstemem yan cebime koy tavrıyla siyasetten rol kapmaya MHP üstünden de yeniden gündeme gelerek prim yapmaya çalışmaktadır.


Bana suikast yapıyorlar diye yalandan ağlayıp FETÖ’ nün Türk Ordusunun namusu sayılan Kozmik Odaya girmesi ve bütün önemli sırları ele geçirmesine sebep olmuş, Yüce Divanda yargılanması gereken bir vatan hainidir bu şahıs.


Görülüyor ki Türkiye Cumhuriyeti’ni 15 Temmuz günü ve sonrasında ayakta tutan MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ nin ülke ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan üzerinde bu kadar söz sahibi olması bu “FETÖ Sevici” zatı rahatsız etmiştir.


Devlet Bahçeli’ nin özellikle 16 Nisan referandum sürecinde ki etkin rolü neticesinde ortaya çıkan Cumhuriyetimizin Kurtuluş, Kuruluş dönemiyle örtüşen fikirler, Atatürk’ e duyulmaya başlayan büyük ilgi ve alaka ile yeniden moda olmaya ve bir akım halinde yayılmaya başlayan Türk Milliyetçiliği bu şahsı rahatsız etmiştir.


15 Temmuz hain darbe girişimini aklamaya kalkışan bu zat çok iyi biliyor ki bu ülkenin en büyük kurtuluşu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ü doğru anlamaktır. Ve bundan dolayı korkuyor ki eğer onun ve Fındık Kurdunun devre dışında kaldığı AKP, MHP gibi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ü anlamaya başlarsa yüz yıl önce dedesinin, 15 Temmuz’da da aklamaya çalıştığı FETÖ’ nün yapamadığını bir daha kimse yapamayacak ve Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğüne kimse zarar veremeyecektir.


Çok iyi biliyor ki bu ülke de Gazi Mustafa Kemal’ i en doğru anlayan ve onun koyduğu hedefler ile Türk Milliyetçiliği Ülküsü uğrunda siyaset yapan Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır.    

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar