Devlet Bahçeli'den DEVLET ATA' ya geçiş...
Gökhan Çelik

Gökhan Çelik

Devlet Bahçeli'den DEVLET ATA' ya geçiş...

12 Haziran 2018 - 10:53

Dualı bir millet olmamızın en büyük vesilesi 15 Temmuz hain darbe girişiminden bugüne o kadar zor süreçler yaşayıp o kadar büyük badireler atlattığımızı yaşayarak görüp daha net anlıyoruz.

Geçtiğimiz bu zor süreçlerin sonunda bugün açık yüreklilikle şunu çok net olarak söyleyebiliyoruz ki Allah Devlet Bahçeli beyefendiden razı olsun. Öngörüsü, siyasi tecrübesi, Devlet adamlığı, zerre menfaat düşünmemesi ve sadece Büyük Türk Milletinin geleceğini düşünmesi nedeniyle ülke olarak çok zor dönemleri büyük bir güç kuvvet kazanarak atlattık.

24 Haziran günü yapılacak seçimler son derece büyük önem taşımaktadır. Daha ortada seçim yokken aylar öncesinden Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ dır diyerek bütün oyunları bozan ve bugün halen dahi yüksek sesle bunu dile getiren Sayın Devlet Bahçeli meselenin şahsiyetler yada partiler olmadığını, meselenin Büyük Türk Milletinin bekası meselesi olduğunu açık yüreklilikle ifade etmektedir.

Milliyetçi Hareket Partisinin Milletvekili Aday listelerinde bulunan 600 kişiye baktığımızda tamamının teşkilat içerisinde büyük mutluluk yarattığı açıkça görülmektedir. Seçime çok az bir zaman kala sahada en aktif olan partinin Milliyetçi Hareket Partisi olması kuvvetle muhtemel TBMM’ de en büyük çoğunluğu kazanacak olan parti olacağının göstergesidir.

Özellikle bu süreç de daha önce ki seçimlerde Akparti’ ye Recep Tayyip Erdoğan’ ın liderliği için veya ufak tefek kızgınlıklar sebebiyle oy vermiş Milliyetçi seçmen Devleti ve Hükümeti “Habur’dan Kızıl Elma çizgisine getiren” Devlet Bahçeli’ ye vefa borçlarını ödemek istemektedirler. Saha da seçmenden özellikle Akparti seçmeni diye dile getirilen seçmenden gördüğümüz genel tablo en azından evden bir oyun Milliyetçi Hareket Partisine verileceği yönündedir.

10 Haziran Günü İzmir’e gelen ve büyük coşkuyla karşılanan, vurgu yaptığı konular ve konuşmasıyla İzmir’i inleten Devlet Bahçeli Türk Milletinin gözünde artık Devlet Bahçeli olmaktan çıkıp “DEVLET ATA” olarak görülmeye başlanmıştır.

25 Haziran sabahı Cumhur İttifakının açık ara seçim galibiyeti kazanacağı ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin de 120 ila 135 arası bir vekil ile TBMM’ de temsil hakkı bulacağı bir Türkiye’ ye uyanacağımız aşikardır.

Ne Mutlu Türküm Diyene!   

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar