FETÖ artığı, gizli PKK'lı tarihçi bozuntusu...
Gökhan Çelik

Gökhan Çelik

FETÖ artığı, gizli PKK'lı tarihçi bozuntusu...

06 Mayıs 2017 - 21:18 - Güncelleme: 08 Mayıs 2017 - 18:48

15 Temmuz hain darbe kalkışması sonrasında uyuyan halkımız ve uyku ile göz yumması arasında ki bazı siyasetçilerimiz nihayet Fetullah Gülen denen şerefsizin nasıl bir Türk düşmanı olduğunu gördü. Ancak bu kalkışmanın üzerinden dokuz on ay geçmesine rağmen Fetö artıklarını bir türlü temizleme başarısı gösterilmedi.

Bu şerefsiz çetenin mensuplarının en iyi yaptıkları iş kendilerini saklayıp inceden inceye çalışmak. Milli ve Manevi değerlerimize ustaca dokunuşlar yapıp onları zedeleyecek, yıpratacak ve itibarsızlaştıracak çalışmalar yapmak.

Milli ve Manevi değerlerimize yıllarca o kadar ustaca saldırdılar ki bu şerefsiz çetenin evlerinde büyüyen nesiller Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ü İslam düşmanı olarak bildi. Her zaman en iyi yaptıkları şey iplerini ellerinde tutan Allah’ a değil de onlara kul oldukları yabancı istihbarat örgütlerinin emri ile Atatürk’e saldırmak oldu.

Bugün de Cizre doğumlu yıllarca Zaman gazetesinde yazılar yazmış Fetö artığı, gizli Pkk’ lı haysiyetsiz bir tarihçi bozuntusu çıkmış Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı sözde tarih dergisinde Latife Hanım üzerinden Atatürk’ e saldırmaya çalışıyor. Özel bir televizyon kanalında yaptığı sözde tarif programında da yıllardan bu yana her fırsatta salyalarını akıtıyor. Ama bu yaptığı yanına kalacak mı? Elbette kalmayacak.

Atatürk’ ü bir elinden kadeh düşmeyen bir sarhoş gibi gösteren bir film yaptırılan bugün vatan haini olarak her bulduğu istihbarat örgütü ve Türk düşmanı siyasetçilerin altına yatan hain Can Dündar’ ın yanına kalmayacağı gibi onunda kalmayacak.

Bugün ya hapis de yada yurt dışında vatan haini olarak kaçak dolaşanların yanına kalmadığı gibi bu Fetö artığı, gizli Pkk’ lı tarihçi bozuntusu Mustafa Armağan’ ın da yanına kalmayacak. Sen öldüğünde bir hain olarak anılacaksın ama Gazi Mustafa Kemal Atatürk Devlet kurmuş Büyük Türk Başbuğ’ u olarak anılacak ve nesilden nesile kahramanlıkları anlatılacak. Büyük Türk Milleti çok haini tarihe gömdü sizleri de gömecek ama bu kutlu Cumhuriyet ilelebet var olacak.

Türkiye Cumhuriyetinin en önemli kırmızı çizgisi de Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk' tür. Hiç kimse şansını zorlamaya sınırı aşmaya kalkmasın. 

Ne mutlu Türk’üm Diyene…     

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar