Göztepe, Yılmaz Vural' a İnanmalı...
Gökhan Çelik

Gökhan Çelik

Göztepe, Yılmaz Vural' a İnanmalı...

14 Nisan 2017 - 00:46

Türkiye’ nin yetiştirdiği en özel adamalardan biridir Yılmaz Vural. Ondan sadece bir teknik direktör olarak bahsetmek ona büyük haksızlık yapmak demektir. Yılmaz Hoca, gerek kariyeri ile gerekse fikirleri ile Türk toplumu için fikirlerine itibar edilmesi, sözlerine kulak verilmesi gereken önemli bir şahsiyettir.

Sezon başından bu yana Okan Buruk hocanın Göztepe’ nin yükünü taşıyamayacağına inanıp bunu özellikle Radyo Pause’ de yaptığımız programlarda yüksek sesle dile getiren bir insanım. Nitekim Göztepe’ de beklenen oldu ve Okan Buruk Hoca ile yollar ayrılıp yerine sezon başında ki Okan Buruk tercihi ne kadar yanlışsa bu kez o kadar doğru bir Yılmaz Vural tercihi yapıldı.

Yılmaz Hoca son ana kadar şansı zorlayacak ve Göztepe’ yi Süper Lige taşımak adına elinden geleni fazlasıyla yapacaktır. Türkiye’ nin en tecrübeli teknik direktörleri arasında olan Yılmaz Hoca’ ya Göztepe camiasının inanması ve güvenmesi gerekmektedir. Olur da işler istenildiği gitmezse ve Göztepe bu yıl Süper Lige çıkamasa dahi, Yılmaz Vural takımın başında kalmalı ve kendi yapacağı takımla bir sonraki sezon Göztepe’ yi Süper Lig’ e çıkarmalı.

Beşiktaş Şampiyon gibi…

En son ve hatta ilk ve tek 2013 yılında Ersun Yanal Fenerbahçe’ si bu kadar erken ve açık açık Şampiyonluğa koşmuştu. En son oynanan Gençlerbirliği ve Trabzonspor maçlarında ki Beşiktaş bundan sonra ligde kolay kolay maç kaybetmez. Kaldı ki 3 maç kaybetse bile artık bir şey fark etmez. Beşiktaş’ ın ve taraftarının şampiyonluğunu şimdiden kutlarım.

Yarımada Gazetesi…

İzmir Yarımadasında tarafsız ve bağımsız yayın yapan gerçek bir gazete hasretine Yarımada Gazetesini sizlerle buluşturarak son verdik. Şubat ayında aylık, Mart ayında aylık ve Nisan sayımızı da aylık olarak sizlerle buluştuk. Mayıs ayında 15 günde bir olarak iki kez sizlerle buluşacağız. Haziran ayı itibariyle de Allah’ın izniyle haftalık olarak Yarımada Gazetesini yayınlanmaya başlayacağız.

Çeşme, Urla, Seferihisar, Karaburun ve Güzelbahçe’ de ücretsiz olarak 5000 adet dağıtılan gazetemize ilk iki sayısında gösterilen ilgi ve alaka bizi ziyadesiyle memnun etti. Olumlu veya olumsuz yapacağınız bütün yapıcı eleştirilere açığız, fikirleriniz muhakkak ki bizlere güç katacaktır.

Özellikle de İzmir Yarımadasında iş yapan bütün firmaları, esnafları güçlerine güç katmak için Yarımada Gazetesine reklam vermeye davet ediyorum.   

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar