Nereye? KIZIL ELMA' ya…
Gökhan Çelik

Gökhan Çelik

Nereye? KIZIL ELMA' ya…

24 Ocak 2018 - 12:12

Evet Afrin’e harekata giden bir asker sorulan nereye sorusuna tam olarak bu cevabı verdi KIZIL ELMA’ ya…

Peki neydi bu KIZIL ELMA, bu asker niye böyle söylemişti. Herkesi bir merak saldı tabii KIZIL ELMA’ nın ne olduğunu bilmeyenleri…

Aslında KIZIL ELMA, iki kelimelik bir genetik koddur. Türk’ ün uyanış ve diriliş kodudur. Öyle de oldu o asker Büyük TÜRK Milletinin genetiğine dokundu.

Akabinde ki iki günde Google en çok yazılan cümle KIZIL ELMA oldu. Merak sardı, heyecan sardı, dostu güven, düşmanı korku sardı.

Ne midir KIZIL ELMA

Birilerinin kızıl elma kavramından ne anladığı fulu veya farklı olsada, biz Türk Milliyetçileri için KIZIL ELMA:

Vatan ne Türkiye'dir Türklere, ne Türkistan
Vatan, büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan!"

Turan, coğrafi olarak Türkistan demektir. Terim olarak ise Türkçe konuşan toplulukların siyasi birliği veya işbirliği demektir. Türk siyasi tarihinde birliği ilk olarak Hun imparatoru Mete; son olarak da Emir Timur gerçekleştirmiştir.

Türk dünyasının yeni Meteleri, Alp Arslanları, Emir Timurları, Mustafa Kemal Atatürk’leri ve Fatihleri olmaya aday Türk gençlerini hayat yolunun başından itibaren milli şuurla yetiştirilmeleri gerekmektedir. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı şükürler olsun ki bu yolda hizmet vermektedir.

Her Türk genci milli şuurla geleceğe doğru yürüyecek; bu milletin bağrından yeni Oğuz Hanlar, Alp Arslanlar, Timurlar, Fatihler, Mustafa Kemaller çıkarma meselemiz olarak özetleyebileceğimiz KIZIL ELMA, ortak ülkümüz olması gereken, gerçekleşmesini istediğimiz TURAN ve sonrası Türk Cihan hakimiyetidir.

Milli Mutabakat İttifakı ile oyunları bozan Devlet Bahçeli Mete ve Emir Timur’ dan sonra bu birliği gerçekleştirebilecek liderdir. İçerde birlik sağlanınca Türk’ ün yumruğunun ne kadar güçlü olabileceğinin her kesim tarafından görülebilmesini mimarı olduğu Afrin’e yapılan “Zeytin Dalı Harekatı” ile göstermiştir.

 

ÜMİT KOCASAKAL: CHP ATATÜRK’ ÜN PARTİSİ DEĞİL

Önümüzde ki ay yapılacak CHP Büyük Kongresi öncesi İstanbul eski Baro Başkanı Ümit KOCASAKAL çok iddialı bir şekilde CHP Genel Başkanlığına adaylığını koydu ve Atatürk’ ün partisi olmaktan çıkan CHP’  yi yeniden Atatürk’ ün partisi yapmak için adayım dedi. İstanbul İl Başkanlığına bir Terörist seviciyi getiren CHP’ nin halen daha Atatürk’ ün partisi olduğu için oy verenler Ümit Kocasakal’ a bir kulak versinler.

    

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar