Terörist Sevici Sezgin Tanrıkulu...
Gökhan Çelik

Gökhan Çelik

Terörist Sevici Sezgin Tanrıkulu...

11 Eylül 2017 - 09:38


Çok iyi bileceğiniz üzere Cumhuriyet Halk Partisinde kaset operasyonlarıyla Deniz Baykal Genel Başkanlık görevinden el çektirildi. Bu süreçten sonra Kemal Kılıçdaroğlu’ nun partiye Genel Başkan olması ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi çok ciddi ve hızlı bir şekilde kuruluş amaçlarından uzaklaşmaya, bilinçli ve sistematik bir şekilde Ulusalcı ve Milliyetçi kadroların parti yönetiminden uzaklaştırılmaya başlandı. Bu kadroların yerlerine ise Türk düşmanı, Devlet ve Millet düşmanı kim varsa getirilmek suretiyle içte ve dışta Türk Devletini zora sokacak ne varsa desteklenmeye başlandı.


Özellikle Sezgin Tanrıkulu diye Bölücü başının Avukatı var ki Chp’ nin Genel Başkan Yardımcılığını yapan sözde değil gerçek Atatürk’ çü Chp’ lilerin bu terörist seviciyi nasıl içlerine sindirdiklerini çok merak ediyorum. Şimdi kalkmış bu densiz Terörle Mücadelede Türkiye’ nin elini kat be kat güçlendiren SİHA (silahlı insansız hava aracı) ile ilgili diyor ki “ Böyle yöntem olmaz” nasıl olacakmış yöntem beyefendi ne oldu zoruna mı gitti. Neymiş efendim "Eskiden JİTEM varmış, şimdi aynı görevi SİHA'lar yapıyormuş. Böyle yöntem hukuk devletinde olmaz ancak savaşta olurmuş.”


Ulan hadsiz sen nasıl bir ihanetin içindesin ve utanmadan bunu Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisinin Genel Başkan yardımcısı sıfatınla yapıyorsun. Söylesene be adam sen devletten mi yanasın teröristen mi yanasın.


Sen Cumhuiyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımsı olarak aziz milletimizin ve devletimizin hukukunu korumakla mı görevlisin yoksa teröristlerin, terör örgütlerinin hukukunu korumakla mı görevlisin?


Bu nasıl bir ihanettir ve bu kaçıncıdır. Anlayamıyorum ki Cumhuriyet Halk Partisinde bir tane Milliyetçi ve Atatürk’ çü delikanlı yok da mı bu adama hesap sormuyor. Parti logolarında ki 6 oktan birinin “Milliyetçilik” birinin de “Devletçilik” olduğunun hiçbir Chp’ li farkında değil midir?

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar