Var Olsun Milliyetçi Türkiye...
Gökhan Çelik

Gökhan Çelik

Var Olsun Milliyetçi Türkiye...

19 Mayıs 2018 - 17:11

Cumhuriyet tarihimizin belki de en önemli seçimine doğru giden bir süreç yaşıyoruz. 15 Temmuz hain darbe girişimi bertaraf edildikten sonra 16 Nisan da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ nin çağrısı ve öngörüleri ile sınırları belirlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin tam manasıyla Devlet kademelerinde uygulanmasını sağlayacak geçişlerin tamamlanacağı bir seçimi oylayacağız 24 Haziran günü.

16 Nisan referandumunun getirdiği sonuçlar neticesinde Türkiye İttifak savaşlarının yaşanacağı bir seçime şahitlik edecek 24 Haziran günü.

Bakmayın 6 Cumhurbaşkanı adayı olduğuna İki cephe var. Bir tarafta AKPARTİ, MHP ve BBP’ nin oluşturduğu “CUMHUR İTTİFAKI” ve bu ittifakın Cumhurbaşkanı Adayı mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, diğer tarafta görünürde ki ortaklar CHP, İP, SP ve DP’ nin oluşturduğu sözde “millet ittifakı” ve bu ittifakın adayları. Birde bunların görünmeyen ortakları HDP, FETÖ, PKK, DHKP-C ve adını saymakla bitiremeyeceğimiz Türkiye Cumhuriyetinin birlik ve bütünlüğüne kast etmiş onlarca örgüt, kişi ve kurum. 24 Haziran da öyle bir güne şahitlik edip, öyle bir seçim oylayacağız ki dönüşü yok.

Ya var olacağız, ya teslim olacağız.

Büyük Türk Milletinin genlerinde teslimiyet ve esaret yoktur. Büyük Türk Milleti hain şer ittifakına gereken cevabı sandıkta verecek ve bir daha ayağa kalkamayacakları şekilde sandığa gömecektir.

24 Haziran akşamı hep bir ağızdan Var olsun Milliyetçi Türkiye diye haykırmayı Yüce Allah bizlere nasip edecektir.

Devlet Bahçeli’ nin AF Çıkışı

15 Temmuzdan bugüne Türk siyasetine yön veren ve Akparti ve Hükümeti Habur çizgisinden alarak Kızıl Elma ülküsüne getiren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli yine kimsenin beklemediği bir anda çok önemli bir konu hakkında bir değerlendirmede bulundu ve sınırlarını kendisinin belirleyeceği bir AF önerdi.

Bugün Cumhurbaşkanı adayı hapis de olur mu yaygarası yapıp da Teröristten Cumhurbaşkanı Adayı olur mu diye sorgulamayanlar tek elden yönetildiklerini ispatlarcasına hep bir ağızdan Demirtaş’ a özgürlük isteyenler bu af isteğinden rahatsız oldular. Sayın Devlet Bahçeli AF konusunda kararlı olduklarını üstüne basa basa vurgulaması bu cümbüş ittifakı iş birlikçilerinin çatlasalar da patlasalar da bir şey elde edemeyeceklerinin çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri, pkk’ lılar ve fetö’cüler dışında kalan kader mahkumlarının çıkarılacak bir Af ile özgürlük kazanacağının en büyük teminatıdır.

Ve özellikle Devlet Bahçeli’ nin de özellikle isimlerini zikrettiği Alaeddin Çakıcı ve Kürşat Yılmaz gibi Abidin Bilgin ve onlar gibi vatan millet sevdalılarının özgürlüklerine kavuşması son derece doğru ve hakkaniyetli bir adım olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar