Bioenerji Terapilerinin Faydaları
Hülya Gözaçan

Hülya Gözaçan

Bioenerji Terapilerinin Faydaları

27 Aralık 2019 - 23:36

Dünya ‘da yaygın olarak kullanılan Bioenerji ve Bilinçaltı temizliği hakkında bilgi vermek istiyorum;

Bioenerji; ‘ Evrensel Yaşam Gücü’ Doğu Avrupa ülkelerinde, parapsikolojik araştırmalarda bulunmuş bilim adamları  tarafından verilmiş bir adır. Bioenerji terimi günümüzde yaygın olarak ‘biyolojik kaynaklardan türetilmiş materyallerden edinilen yenilenebilir enerji ‘ anlamında kullanılmaktadır.

Araştırmacılara göre bioenerji, canlıların bedenlerinden  özellikle insan bedeninden çıkan, her şeye bağlanan, denetlenebilen ve  yönlendirilebilen bir enerji türüdür.

Yaşam enerjisi olarakta adlandırılan bioenerji evrende var olan enerjinin kişinin vücuda aktarılmasıdır. Bioenerji zihinsel, fiziksel ve ruhsal bedenimizi tamamıyla etkilemektedir. Evrenden aldığımız bu enerji vücut dinamiğine, bağışıklık sistemine metabolizma ve hormonlar üzerine etki eden güçtür. İnsanların vücudunu çevreleyen bu elektromanyetik alanın birçok önemli fonksiyonu vardır. İnsan aurası, fiziksel bedeni çevreleyen ve çeşitli renklerde algılanan bir enerji alanıdır. Bu alan bedeni her yönden sarar. Üç boyutludur. Sağlıklı bir bireyde, bedenin çevresinde elips şekli oluşturur. Bedenin çevresinde 2,5- 3 m olduğu kabul edilir. Birey ruhsal olarak geliştikçe çevresinin saran enerji alanının enerjetik titreşiminin arttığı ve buna bağlı olarak fiziksel olarak sağlıklı olacağı hem de dışsal güçlerden o oranda az etkileneceği kabul edilir.  Aurik alanları zayıf olanlar dışsal etkilerden daha çok negatif olarak etkilenir. Bunlar kolay yorulma, çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkması vs.dir. Bioenerji ; Tıbbın pes ettiği yerde en çaresiz hastalıkları bile iyileştiren içsel enerjidir.

Bioenerji İngilizce bir kelimedir. Tükçesi ‘ Yaşam Akımı ‘dır. Kozmik bir akımdır. Bilimsel bir konudur. Bioenerji,  Frekanslar ve enerjetik dalgalar halinde devamlı olarak evrene akan bir hayat akımıdır. Evrenin ve onun içinde yer alan tüm unsurların hayat hareketlerine devam etmesi buna bağlıdır. Her şey kozmik bioenerjiye muhtaç olarak varlığını sürdürmektedir. Vücudumuzun kas, kemik, sinir gibi organlarında titreşimler meydana geldiğinden, müthiş bir enerji ile donatılmış bulunmaktayız ve bu enerjiye bioenerji adı verilmektedir. Bioenerji herkeste bulunabilen bir enerjidir. Bioenerjiyi kullanmayı öğrenebilen her kişi bu meziyetini iyileştirici amaçlı kullanabilmektedir. Böyle kişilere bioenerjist adı verilmektedir.

 

Bilinçaltı temizliği nedir?

Bilim adamlarının beyinsel çalışmaları incelemesiyle hastalıkların yüzde 95 ‘nin zihnimizin yapısında harddisk olarak adlandırılantüm bilgilerin kayıt edildiği bilinçaltı’nda yatan negatif düşünceler olduğu kanıtlamıştır.500 den fazla insan ile yaptığım ve geri dönüşlerde yüzde yüz başarı sağlayan bu terapi şekliyle geçmişim tüm acılarını, öfkelerini , korkularını nötr etmektedir.

Peki nasıl ilerlenir?

Birincisaat;yaşam koçluğu ile zihindeki negatif düşünce kalıpları keşfedilir.

İkincisaat;hipnoterapi ile bu korku ve kaygılar bilimsel teknikle nötr edilir.

Üçünçü saat; Pozitif bakış acısı kalıcı olabilmesi için bioenerji ile enerji üreten kanallarımız yani çakralarımız açılır.Çakralar üzüntü ,stres gibinegatif düşüncelerden tıkanır ve bu tıkanıklık açılmazsa zihinsel ve bedensel hastalıklar başlar.Bilinçaltı temizliği her insana gereklidir. Pozitif bakış acısı her şeyin temelidir

Mutlu ve başarı olmak için sizi engelleyen tüm olumsuz düşüncelerden kurtulmak için ‘Bilinçaltı Temizliği Seansı ‘ zihninize nefes aldırır. Hem zihninizi negatif düşüncelerden temizlerken hem nasıl yönetmenizi öğreten bu seans , özel hayatınızda , iş hayatınızda, okul hayatınızda hedeflerinize çok çabuk ulaşmanızı kolaylaştıracak yöntemleri yaşayarak öğrenmenizi sağlayacaktır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar