Yeni yıl size aradığınız Aşk'ı getirsin...
Hülya Gözaçan

Hülya Gözaçan

Yeni yıl size aradığınız Aşk'ı getirsin...

27 Aralık 2019 - 23:37

Sevginin kıymetini kaybetmeden bilmeli;

Size hüzünlü ama çok ders verecek bir aşk hikayesini anlatmak istiyorum.

Böylelikle yeni yılda her şeyin değerini daha iyi bileceğinize eminim…

Zenginlikle Aşk satın alınabilir mi?

Yoksa Aşk Allah’ın kullarına bir ödülü ikramı mı? Siz karar verin ve bize yazın…

Ülkenin en tanınmış ve zengin ailelerinden birinin aşk hikayesi adı önemli değil gerçek olması önemli…

Danışanım 60 yaşlarındaydı, Sosyal medyadan uzun zamandır beni takip ediyordu. 1 yıldır iyileşemeyen bir hastalığı vardı, beni aradığında öğrenmiştim. İnternet sitemden numaramı almış ve kendini tanıtıp evine gelip terapi yapmamı istiyordu. Çünkü hareket edecek gücü yoktu evinden çıkamadığını söyledi. O zaman İstanbul’dayım. Kendisi Ankara da ve uçak biletimi yolladı, özel makam aracı beni sözleştiğimiz gün uçaktan inince aldı ve çiftlik evine getirdi. Yolda güç toplamak için namaz kıldım çünkü namaz bioenerjimi en çok yükselten meditasyondur benim için…

Şöfor yolda camiye girelim deyince şaşırmıştı ama modern kimliğim inançlı olabileceğimi düşündürmedi sanırım J Sonra çiftliğe yaklaştık kapıyı hizmetlisi açtı kimse yoktu görevli hanımdan başka içini rahat dökebilmesi için sanki herkese izin vermişti.

Beni görünce oturduğu yerde zorla kalktı çok zor ve ağır hareketlerde bulunuyordu. Hizmetliyi gönderdi kahvelerimiz geldikten sonra. Sonra konuşmaya başladık Global firmalarla Uluslararası anlaşmalarından kariyerinden biraz bahsettikten sonra şuan bunların benim için hiçbir önemi yok çünkü yaşamak istemiyorum dedi..

Şaşırdım, dünyalık olarak her şeye sahip bir beyefendi duruyordu karşımda ama neden ölmek istiyordu? ’ Neden? lütfen anlatın iyileşmeniz için sizi üzen şeyleri bilmem gerek ‘dedim.

‘İki yıl önce eşimi kaybettim ve ben ona aşık olduğu ölünce anladım. Onsuz o kadar sevgisizim ki meğer o kadar çok seviyor ve beni mutlu ediyormuş ki dünya hırsı gözümü kör etmiş.

Ve ben onu defalarca aldattım, öyle bir ceza verdi ki Rabbim günahlarımın bedelini ömrümce arayıp bulamayacağım aşkı Rabbim bana vermiş ve ben onun kıymetini bilemediğim için çok üzülüyorum acımı dindirin’dedi.

Vefat eden eşi için ilk eşinden boşanmış, vefat eden eşi aynı zamanda tüm hayatını düzene sokan koruyucu meleği gibi etrafını topluyor, ilk eşinden olan çoçuklarına kendi annesinden dahi çok değer vermiş , pozitif huzur yayan enerjisi yüksek bir hanımmış herkesin mutluluğu için fedakarlıklar yaparmış. Hayatımdaki huzurum ve mutluluğumu meğer ona borçluymuşum yokluğunda benim elim, kolum, sevgilim, sırdaşım olduğunu hatta onsuz yaşayamayacak kadar ona aşık olduğumu şuan onun yokluğunda anlıyorum derken gözlerinden de yaşlar akıyordu. Nasıl beni bırakıp gider diyerek için için acısını anlatıyordu…Dinlerken acısını hissetmiş benimde gözlerim dolmuştu…

Ayeti kerimede Efendimiz (s.a.v) e Yüce Allah (c.c) ‘in seslendiği gibi

‘Ey Habibim üzülme az kalsın hasta olacaksın’ diyordu.

Üzüntü hastalık yaratırdı. Üzüntüsünden enerji kanalları tıkanan ve vücudu yeterli enerjiyi alamadığı içinde hareket edecek güç bulamayan danışanım, kimseye anlatamadığı pişmanlıklarını anlatmış o zamana kadar tedavi bulunamayan bu rahatsızlığı bilinçaltı temizliği seansı ve bioenerji terapisini yaptığım iki günün sonunda iyileşmişti.

Bana dualar ediyor, hatta iş teklifinde bulunmuştu. Altı ay daha sağlıklı ve ailesiyle çifliğinde güzel vakitler geçirmişti. Bana yerine kimseyi koyamıyorum herkesin zenginliğim için beni istediğini biliyorum eşimse beni karşılıksız sevmişti demişti. İyileşmişti ama bitmez bir özlem kalbini çok yormuştu..

Üzerinden 1 yıl geçmemişti ki kalbi hasrete dayanamamış kalp krizi ile vefat etmişti…

Zenginlik Aşk getirmiyordu, Aşk Allah’ın kullarına en büyük hediyesiydi…

Lütfen bulduğunuz Aşk’a sahip çıkın..

Çünkü bir daha verilmeyebilir size..yokluğu ölümden beter eder sizi…

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar