31 Mart bir Yerel Seçimi mi? Yoksa Devletimizin Varlık Mücadelesi...
Köksal Koç

Köksal Koç

31 Mart bir Yerel Seçimi mi? Yoksa Devletimizin Varlık Mücadelesi mi?

26 Şubat 2019 - 12:25

31 Mart yaklaşıyor; HDPKK cambazı eline Y-CHP denge çubuğunu almış, İP’in üstünde yürümeye devam ediyor. Y-CHP ve İP de durumu sindiremeyen, kaldırıldığını anlayan, terör odaklarının maşası olmak istemeyen vatandaşların istifası peş peşe geliyor. İP inceliyor, HDPKK cambazı seyirmeye başladı, denge çubuğu Y-CHP’nin şirazesi hepten kaymış, HDPKK’nın başını çektiği, Zillet ittifakı, kandil çukurunun dibinde tarihe gömülecek inşallah.

 

HDPKK eş başkanı Sezai Temelli“Kürdistan’da kazanacağız, Batı’da AKP ve MHP’ye kaybettireceğiz!” diye bas bas bağırıyor; Y-CHP ve İP’i alenen desteklediklerini beraber hareket ettiklerini defalarca ifade ediyor. Çok net bir sorum var; Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener bir kez olsun   ' Ne diyorsun sen, kürdistan neresi? nerede? Burası Türkiye Cumhuriyeti Devleti' demişler midir? Maalesef diyememişlerdir, diyemezler. Sahiplerinin sözü üstüne söz söyleyemezler. Yine HDPKK buyurmuş, bunlarda sahiplerinin huzurunda İP gibi dizilmişlerdir.

 

Atatürkçülük maskesi altında, teröristlere, hainlere, bölücülere uşaklık edenler!

MHP de Ülkücü olmak yerine, kandilde türkücü olanlar!

Bu yazılanlardan bir nebze utanıyor bir nebze sıkılıyorsanız...

İçinizde bir gram merhamet Vatan Millet sevgisi kalmış ise...

Bu zillet ittifakının çukurundan çıkmanız, hainin bölücünün pençesinden kurtulmanız, Allah hakkı için bu şer cephesiyle mücadele etmeniz boynunuzun borcudur.

 

Başta İzmirli hemşerilerimize sesleniyorum. HDPKK’nın orijinal adayı, Diyarbakırımız da Sur’da hendek ve çukur pusularında, Askerimizin Polisimizin Canına kıyan terörist PKK’lı hainlere hamilik eden Tunç Soyer, İzmirimiz de Büyükşehir Belediye Başkanı olursa (Allah muhafaza), belediyemizin terörist PKK kampı olması, terörist PKK’nın maddi manevi membağı olması kaç gün sürecektir? Gerekli hazırlıkları tamamladıklarında, gezi olaylarından, kobane olaylarından çok daha kanlı bir kalkışmaya yeltenmeyeceklerinin garantisini kim verebilir? HDPKK’nın Tunç Soyer’in seçilmesine bu derece odaklanması dikkatle incelenmelidir. İzmirimiz ateşe atılmak istenmektedir. Mücadele etmek, bu hain planın gerçekleşmesine engel olmak her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşımızın Milli Görevidir.

 

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri sadece Belediye Başkanı, Meclis Üyesi Seçimi olmaktan çıkmıştır. İçte ve dışta şer odakları, tüm kuklalarını uşaklarını harekete geçirmiş durumdadır. Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz, Kadim Türk Milletimiz büyük bir tehdit altındadır. 1 Nisan sabahı Ülkemizin ayağımızın altından kaymasını istemiyorsak, başımızın üstünde Şanlı Ay Yıldızlı Bayrağımızın dalgalanmasını istiyorsak Zillete cümle güruha 31 Martta sandıkta cevabını vermek boynumuzun borcudur.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar