Hoş geldin 2019
Köksal Koç

Köksal Koç

Hoş geldin 2019

28 Aralık 2018 - 17:54

Merhaba Sayın Okurlar.

Yeni yıla girmek üzereyiz. Bir seneyi daha devirdik,acısıyla tatlısıyla. 2018 in hesabını isteme zamanı geldi.Hesapları öderken ,bunu parayla yaptığımızı düşünürüz değil mi? Aslında ödediğimiz zamandır… Kim ne ödediyse ,hayatının belli bir zamanı karşılığında ödedi aslında. Zamanla ödedik… Hepimiz koca bir yıllık ödemeyi tamamlamak üzereyiz. Şapkamızı çıkarıp önümüze koyalım , geçirdiğimiz bir sene boyunca yaşadıklarımızı değerlendirelim.

Yalan söyledik mi? İhanet ettik mi? Değerlerimizden taviz verdik mi? Devletimiz Milletimiz Ailemiz için ne yaptık? Dünya sadece kendi etrafımızda mı döndü? Neye kimlere hangi değerlere sahip çıktık?

Milliyetçi Ülkücü Hareketin , komuta merkezi , Türk – İslam Aleminin Kutlu Çatısı , Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde , sürekli tekrar edilen ve atıfta bulunulan bir cümle var ‘Siyaset Allah rızası için yapılır’. Önce Devletim ve Milletim Sonra Partim ve Ben sözünün ,vücut bulduğu Kutlu Teşkilat. Allah rızası için Kadim Türk Devletimizin bekası adına koca bir yıl canla başla mücadele etmiş, Kutlu Teşkilat. Diğerlerinin para makam mevki koltuk peşinde koştuğu dünyada, her türlü maddi çıkarı makamı mevkiyi elinin tersiyle itip , Sadece Kadim Türk Devletimizin varlığını devam ettirmesi adına, bırakın elini gövdesini taşın altına koymuş bir Genel Başkan. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli.

Ne güzel sözdür ‘ Ya olduğun gibi görün , yada göründüğün gibi ol’ Milliyetçilikten Muhafazakarlıktan Ülkücülükten Atatürkçülükten dem vurup ; teröristlerle iş tutan, bir koltuk kapmak için herkese kuyruk sallayan, omurgasızlığı ihaneti şiar edinmiş, dünyanın sadece kendi etrafında döndüğünü zanneden zavallılara karşın, Bilgeliğiyle her daim Kadim Türk Milletimizin yoluna ışık tutan Sayın Devlet Bahçeli. 2018 senesini özetleyeyim mi? pkksı fetosu deaşı kcksı ypgsi barzanisi cümle emperyalist dış  iç mihrakı cümle hain terörist bölücü köpek sürüsü bir tarafta; bir tarafta alayına karşı Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin Emrinde Kutlu Milliyetçi Ülkücü Hareket. Allah’ın izniye 2018' i ,Kadim Türk Milleti cümle haine karşı galip kapatmaktadır.  İnşaallah 2019 ve mizana kadar bu Kutlu Galibiyetin devamlılığı ,Kadim Türk Devletimizin çimentosu Milliyetçi Hareket Partisinin gücüyle sağlanacağı aşikardır. 2019 başta olmak üzere,her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşımızın bunun farkında olması ve buna göre hareket etmesi boynunun borcudur.

Nice Nice Senelere İnşaallah.

Hoş geldin 2019.

Allah Kadim Türk Devletimizi Korusun ve Yüceltsin.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Feyzullah Ergul
    11 ay önce
    Sayın başkanım, bir senenin birseneye merhaba derken biz vatanını,Milletini,bayrağını seven kisiler olarak yazinızda cok güzel belittiginiz gibi şapkamızı önümüze almamızın ve düşünmemizin gerektiğini hatırlatmanız ve yazinınn bütunündeki olaylarin ve bizlerin bu konulara vakıf olarakda birseylerin ucundan tutup yeni seneye daha güclü ve daha aktif olarak çalışmamız ve birbirimizi daha çok sevip saymamızı daha ilerilere yürümemiz gerekliliğimizi aklımızdan çıkarmadan,liderimizin peşinden ayrılmadan değerlerimizden ayrilmadan ülkümüzden ayrilmadan birbirimize sımsıkı bağlı kalarak hedefimize ulaşmak gayesinde olmak şartı ile Allah yeni seneye hayirlı huzurlu mutlu bir genclik ve Millet olarak girmek nasip etsin,Sayin başkanım kaleminize yüreginize sağlık Allah muvaffak eylesin sizide

Son Yazılar