Seçim Getirdikleri, Seçimin Bitirdikleri
Köksal Koç

Köksal Koç

Seçim Getirdikleri, Seçimin Bitirdikleri

25 Nisan 2019 - 11:21

Yerel seçimlerin sonuçlarını incelediğimde ; İPin siyasi ömrünü tamamladığı, HDPKK nın hızla erimeye devam ettiği sonucu net olarak ortaya çıkmıştır. Vatandaşlarımız, İPin y-CHPye yardakçılık yapıp, HDPKKnın değirmenine su taşımasını affetmemiştir. HDPKKnın MHP ve AK Parti’ye kaybettirme çabasına vatandaşlarımız itibar etmemiştir, buna karşın Doğu ve Güneydoğu İllerimizde HDPKKnın kalesi olarak gördüğü yerlerdeki kayıpları, hainlere artık geçit vermeyeceklerini ortaya koymuşlardır.  Yaşadıkları hezimeti yaptıkları kara propagandalarla ,Zafer algısı oluşturmaya çalışan sözde Ülkücü , Atatürkçü ,Milliyetçi, Vatansever,Muhafazakar olduğunu iddia eden insanlar, bilerek isteyerek ,göz göre göre pkkya,fetöye ,sömürüye,ihanete hizmet eden ,görüntülerinin altındaki ,asıl baskın karakterleri tamamen görünür olmuş,bu durumlarınıda utanmadan sıkılmadan açıkça dile getirmeye başlamışlardır. Şaibeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kazanımlarını, ballandıra ballandıra ağızlarından düşünmeyenler, Bu Vilayetlerimizdeki İlçelerimizin %90 nın Cumhur İttifakının elinde olduğunun farkında değil midir ? Tüm algı operasyonlarına , iç dış mihraklara ,ekonomik komplolara rağmen Cumhur İttifakının oy oranının 24 Haziran Seçimlerinde Olduğu Gibi Yerinde Dimdik Durduğunun farkında değil midir? Tabiki farkındalar.


Biz görevimizi yaptık ama olmadı deyip, kafalarının okşanmasını bekleyen ihanet güruhu , binbir çeşit itirafla sahiplerinden merhamet dilenmekteler.HDPKKnın FETÖnün kuklaları ,aldıkları emirleri harfiyen yerine getirmişler ,seçim sonrası itiraflar peşi sıra gelmeye başlamıştır. y-CHPli Barış Yarkadaş hdpkkyı öve öve bitiremiyor “Sağolsunlar CHP’ye Küçükçekmece’de 65 bin oy, Esenyurt’ta 106 bin oy vererek iki belediyeyi de kazanmamızı sağladılar. Adana’da, Mersin’de, İstanbul’da ve Ankara’da bütün siyasi ayrımları bir kenara bırakarak iktidara da bir uyarıda bulundular. Bu seçimlerin en etkili aktörlerinden birisi Selahattin Demirtaş’tır” ,HDPKK Eş Başkanı Sezai Temelli “Batı’daki hedeflerimizde başarılı olduk” ,kayyum atanarak görevden alınan HDPKK Batman Belediye Başkanı Sabri Özdemir “HDP olarak beş büyükşehire kayyum atadık. Ankara, İstanbul, Mersin, Antalya, Adana” , HDPKK Adana Milletvekili Kemal Peköz "Kobani düşmedi. İstanbul düştü düşecek” , HDPKK eski Eş Başkanı terörist Selahattin Demirtaş “Muhalefet bloğu bu seçimlerle birlikte demokratik bir seçeneği ete kemiğe büründürmeyi başardı”, Terörist Selahattin Demirtaş'a övgüler dizen ,Belediye Başkanı Olduğunu İddia eden Ekrem İmamoğlu, Demirtaş için"Gerçekten de barışçıl, uzlaşmacı ve evrensel değerleri öne çıkaran dili vardı."

Assolistler son çıkar İP Genel Sekreteri Cihan Paçacı "Sağdan ilk defa ,CHP ye oy akışı sağladık" 


  Zilletin şer hesapları tutmamış ,Milli irade Cumhur ittifakı ,Vatandaşlarmızdan ezici bir şekilde onay ve destek almıştır. Hükümet görevinin başındadır ve çok rahat çalışabileceği bir desteğe ve 4,5 yıl gibi uzun bir zamana sahiptir. Kimse yanlış hesap yapmasın, Kadim Türk Milleti ,hain kalleş 15 Temmuz darbe girişiminde olduğu gibi bir daha hazırlıksız yakalanmayacaktır.251 Şehidimizin Hesabı Başta Olmak Üzere, tüm defterler tek tek açılır hesaplar sorulur,aklı başından gidenlere,ruhlarını şeytana satanlara duyurulur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar