YA BEKA, YA BELA
Köksal Koç

Köksal Koç

YA BEKA, YA BELA

25 Mart 2019 - 10:24

Yerel seçimlere on gün kala Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak Belediyelerimizi ve mahallelerimizi kimin yöneteceğini değil, Vatanımızın, Devletimizin, Milletimizin İstikbaline "Bekasına" karar vereceğiz.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, özelikle Beka Sorunumuza her defasında dikkat çekiyor, kenarında durduğumuz uçurumu Aziz Türk Milletimize ifade ediyor. Bu zavallılar ya bekanın ne olduğunu bilmiyorlar veya bu ülkede yaşamıyorlar. Beka nedir? Beka devamlılıktır, kalıcılıktır, bütünlüktür, gelecektir. Siyasi olarak kast edilen de ülkemizin bölünmez bütünlüğü, sonsuza kadar yaşaması ve geleceğinin asla tartışılmamasıdır.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Kadim Türk Devletimizin dört bir yandan kuşatılmaya çalışıldığını, hain kalleş kukla terör örgütleri fetö pkk ypg gibi taşeronlar ve siyasi parti görümündeki uzantıları üzerinden, 31 Martta uçurumdan aşağı atma teşebbüslerini, net bir şekilde "Beka Sorunu" olarak ifade etmektedir.

Çok açık bir durum söz konusu, “Beka sorunu yok” diyen her kimler ise, net bir şekilde söylüyorum, Devletimize Vatanımıza göz dikmiş bu güruha hizmet ediyordur.

Türkiye’de 299 belediye meclis üyesi ve il genel meclis üyesi HDP ve PKK iltisaklı, y-CHP ve zillet ittifakının listelerinde var ifadesi Bizzat İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ya aittir. Bu ifadesini reddeden, tekzip etmesini isteyen kimsede ortaya çıkmamıştır. Tam aksine y-CHP ve zillet İttifakı, öyleyse ne olmuş, bunda ne var sanki pişkinliğiyle, bu durumun kendileri için ne kadar doğal bir durum olduğunu ifade etmekteler.

pkk terör örgütünün borozanı hdp ; " Kürdistanda kazanacağız, Batı'da AK Parti ve MHP ye kaybettireceğiz" diyor; belediyeleri y-CHP ve İpin değil kendilerinin yöneteceğini iddia ediyor. Ne istedilerse verildiğini bir dediklerinin iki edilmediğini üstünü basa basa tekrar tekrar ifade etmektedir. Bu söylemlere karşı ne Sayın Kılıçdaroğlu'nun, ne Sayın Akşener'in gıkları çıkmıyor. Yaptıkları açıklamalarda durumu üstü kapalı kabul edip, vatandaşlarımızın gözünün içine baka baka Devletimize Milletimize ihanet etmeyi sürdürmekteler.

Kimin nerede durduğu, ne yaptığı, ne istediği artık açık ve kesin bir hal almıştır. Hiç kimsenin, “bilmiyordum, anlamamıştım, yanılmışım” deme hakkı yoktur. y-CHP İp ve hdpkk, zillet varyasyonuyla Devletimizi parçalamak için ellerinden geleni artlarına koymamaktalar. Bir defa daha ve altını çizerek, bunun bir siyasi iddia değil, zilletin sözcülerinin açıklamalarının ortaya koyduğu kesin bir gerçek olduğunu hatırlatmak istiyorum. Zillet; PKK ve FETÖ ile iş birliği halindedir. Terör örgütünün sözde komuta merkezi Kandil, zillet için seferber olmuştur. HDP, açık ve aleni şekilde zillet için çırpınmakta ve her imkânı ile çalışmaktadır. Düşman okunun geldiği yere bakalım. Devletimize kin güden ne kadar odak, güruh varsa Zillet ittifakına kol kanat germiştir. 

HDP; Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Bursa gibi büyükşehirlerde belediye başkan adayı çıkarmamıştır. Buralarda neden aday çıkarılmadığını da, “Kürdistan’da kazanacağız, batıda ise AK Parti ve MHP’ye kaybettireceğiz” diyerek izah etmiştir. Bu açık ve kesin ihanet açıklamasına zilleti oluşturan partilerin hiçbirinden en küçük bir itiraz gelmemiştir. Bu başlı başına bir rezilliktir ve PKK yandaşlığıdır. İhanete ortak olmaktır.

31 Mart bir dönüm noktasıdır. Devletimizin bölünmez bütünlüğünden yana olan herkese sorumluluk düşmektedir. Kemal Kılıçdaroğlu’ nun, y- CHP İp hdpkk karmasıyla. Bir taraftan pkksı fetösü ypgsi pydsini aklamaya uğraşırken, diğer taraftan milliyetçilik nutukları atıp, “ülkücü kardeşlerim” çağrıları yapması, riyakarlığın iki yüzlülüğün zirvesini yapmakta, Milliyetçi Ülkücü Hareketin Kutlu Neferlerini aptal yerine koymaya çalışmaktadır.

  MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, y-CHP’ye oy veren vatandaşlarımıza şu tarihi çağrıyı yapmıştır: “Atatürk’ün CHP’sinin PKK’lılarla bir araya geldiğini görmek bu partinin geçmişi açısından utanç kaynağı, rezalet yumağı, yüz kızartıcıdır. Kılıçdaroğlu’nun çizgisi Kuvayı Milliye değil olsa olsa Kuvayi İnzibatiye’dir. Sağduyulu CHP seçmenlerine açık çağrımdır. Bu Kılıçdaroğlu’ndan kurtulun, CHP’ye çöreklenmiş defolu siyasetçileri sırtınızdan atın. Atatürk’ün posterlerini bebek katilinin kanlı ve karanlık resimleriyle yan yana getirenden CHP’li olmaz. Hani diyorlar ya “CHP’nin yanlışları Ağrı Dağı’nı da aştı” diye. Ne Ağrı Dağı, bunların yanlışı Everest’i geçti Everest’i. CHP’ye oy veren vatandaşlarım kimsesiz değildir. Cumhur İttifakı onları da kucaklayacaktır.”

 Gelin, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları başta olmak üzere, Şehitlerimizin Gazilerimizin kemiklerini sızlatmayalım. Gelin bu hain çirkin oyunu bozalım. 

GELİN ZiLLETİ 31 MART GÜNÜ SANDIĞA GÖMELİM!

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar