TÜRKİYENİN AİHM VE ATEŞLE İMTİHANI
Yaşar Yılmaz

Yaşar Yılmaz

TÜRKİYENİN AİHM VE ATEŞLE İMTİHANI

24 Kasım 2018 - 16:31


 Malum 31 Mart 2019’da yerel seçimler yapılacak. Kimler hangi saflarda olacak, olaylara bakıp doğru karar vermeye çalışacak veya üç maymunu oynayacak.

  Bazı partiler adaylarını kısmen açıkladı, bazıları aday belirleme çalışmalarına hızla devam ediyor.

Ülke genelinde, ittifaklar yapılacağı konuşuluyor. Maalesef bu ittifakların bazıları şer ittifakı olacak.

  Ben herkesin seçme ve seçilme hakkına saygı duyarım. Ama katilin, teröristin yanında fink atanlara doğru gözle bakamam. 

  İttifakların biri şer ittifakı olacak gibi görünüyor. Yıllardır ülkemize terörle kan kusturan, yol kesip adam öldüren, bize biat etmiyorsunuz diye yöresinde çocukları, yaşlıları, köylüleri, kadın öğretmenleri tedaş görevlilerini, yoldan geçenleri daha nicelerini öldüren, pkk ve onun  uzantısı siyasi partiyle el altından veya açıkça ittifaka girecek, kişi ve partileride masum göremem.

 Unutmayalım, pkk sizi tükürüğüyle boğar, gerillanın dağda kazandığını masada kaybetmeyiz diyen, Gaziantep’te  dişi çıkmamış bebeği ailesiyle havaya uçuran, 17 yaşında bir kızımızı otobüste Molotof kokteyli ile yakan ‘’PKK’ NIN GÖRÜNEN YÜZÜ SELAHATTİN DEMİRTAŞ’IN’’

 Sıkı durun  AİHM serbest bırakın ve tazminat verin demiş.

Ne haddinize hödükler, siz desteklediniz bu mahlukatlar  vatandaşlarımızı katletti, size terör olursa herşeymübah, bize terör olursa kaşının altında gözün var müktesebatı.

 Bakınız yurdumun insanları! Pkk ve onun destekçisi siyasi partinin üzerinde,

‘’SERAP KIZIMIZIN YANIK KOKUSU VAR’’

‘’DİŞİ ÇIKMAMIŞ EVLATLARIMIZIN DİŞ HAKKI VAR’’

‘’SOFRASINDA YEMEK YERKEN ÖLDÜRÜLEN İNSANLARIMIZIN YEMEK HAKKI VAR’’

‘’ŞEHİT ASKER VE POLİSLERİMİZİN ŞAN VE ŞEREF HAKKI VAR’’

‘’ÖLDÜRÜLEN İNSANLARIN YAŞAM HAKKI VAR’’

‘’ÜLKE İNSANLARININ GÖNÜL HAKKI VAR’’

 Bunlarla iş tutacak, ittifak yapacak, paslaşmalar yapacak, destek işlevi gerçekleştirecek kurum ve kişilerinde üzerinde yanık kokuları, diş hakkı, yemek hakkı, şan şeref hakkı, yaşam hakkı, gönül hakkı olacak ….

Şer ittifakına karşı duracaklar, hemen hazırlanmalıdır. Seçimde safını onurunu, haysiyetini oylarıyla korumalıdır.

Sevgili çeşmeliler , 40 yıldır terörle ülkemize kan kusturan, rezil  ve aşağılık eylemleri  gerçekleştiren, kötü emelli, karanlık yüzlü , dış mihrakların maşası, eli kanlı örgütü geçmişi ile birlikte hatırlayıp, bunlara ve bunları cilalayıp piyasaya  yeni ürün diye sunacak, defolu mal pazarlamacılarına fırsat vermeyin.

 Seçimler vatandaşlık görevi olduğu kadar, başka insanların haklarını korumak ve  kollamaktır. Çeşmeliler aydın fikirli ve çağdaş insanlar olduğunu, insan sever, doğa sever, hayvan sever, bilinçli bireyler olduğunu herkese gösterecek ve yön verecektir.

SAYGILARIMLA.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar